KURUMSAL
Hakkımızda
Depo Raf sistemleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz 1962 yılında kurulmuştur.
Sektörünün ilk ve oncu kuruluşu olan Standard, 2007 yılında Averys Grubuna katılmıştır.
 
Averys Grubu, Depo ve Raf Sistemleri konusunda sahip oldugu uzmanlık, Araştırma & Geliştirme (AR-GE) bölumü ve iş hacmi ile Avrupa raf sektorunun lider kuruluşlarından biridir. Standard, sahip oldugu modern ekipmanlar ve surekli iyileştirme prensibi ile raf sistemleri konusundaki başarısının temelini oluşturmaktadır.
 
Optimize ve maliyet odaklı sistem çözümlerimiz ve uluslararası standartlara uygun çalışma prensibimiz, ülkemizdeki çıtayı yükseltirken, gelişen iş hacmimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğru algılandığının kanıtı olarak ortaya çıkmaktadır.
 
Şirketimiz raf sistemleri imalatı ile birlikte sistemin gerektirdiği otomasyon, makina tasarım ve üretimini de gerçekleştirmektedir.
 
Standard ülke ekonomisine direkt ve dolaylı olarak hizmette bulunmanın mutlulugunu ve gururunu yaşarken, faaliyet alanındaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip edip, sizlerden aldığı destekle içinde bulunduğu coğrafyanın en guçlü raf imalatçısı olarak yoluna devam etmektedir.
OTOMATİK RAF SİSTEMİ (PALETLİ ÜRÜN RADYO KONTROLLÜ MEKİK SİSTEMİ PALETLİ ÜRÜNLER İÇİN KAYAR RAF SİSTEMİ OTOMATİK RAF SİSTEMİ (KUTULU ÜRÜN) KUTULU ÜRÜNLER İÇİN KAYAR RAFLAR PUSH BACK RAF SİSTEMLER ÇOK KATLI (MEZZANIN) RAF SİSTEMİ KONSOL KOLLU RAF SİSTEMLERİ ENTEGRE PALET RAFLARI (DIY) SİPARİŞ HAZIRLAMA RAF SİSTEMİ TAVALI HAFİF TİP RAF SİSTEMİ R.A.P GİYDİRME RAF SİSTEMİ (SİLO) MOBİL RAF SİSTEMİ